95% Response rate
Pioneers in the industry, we offer corrugation and carton stripping machine (waste scraper ) offset printing machine spare and e-zone komori sheet smoother strip offset printing machine spare parts from India.
₹ 30000 / Piece Get Latest Price
| Production Capacity | 1000 kg |
| Output Capacity | 500 kg |
| Cutting Range | 5 mm |
| Automation Grade | Automatic |
| Power Source | Pneumatic |
| Stripping Material | Paper, Corrugation, Paper Board |
₹ 500 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Printing Industry |
| Attachment Type | E-Zone |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Production Capacity | 6 Months Warranty |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1 Piece
Anupama Sahoo (Proprietor)
E-Zone Trading
Plot No 80, Udyog Kendra
Greater Noida - 201308, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India
